POZNAJ PRODUKTY ZNANYCH MAREK

Urządzenia światowych marek są stosowne w z powodzeniem od wielu lat.
Korzystając z nich mamy świadomość, że producenci przekazują ogromne fundusze na ich badania i ciągły rozwój, codziennie je udoskonalając i czyniąc bezpiecznymi, wygodniejszymi oraz tańszymi w eksploatacji.

daikinBialy

Klimatyzatory firmy Daikin są cenione za optymalną dystrybucję powietrza, wyjątkowo cichą pracę i niepowtarzalne wzornictwo. Niepozorne, proste a równocześnie niebanalne kształty kryją szereg funkcjonalności, zapewniających inteligentne zarządzanie energią.

Firma kładzie nacisk przede wszystkim na jakość wykonywanych
urządzeń i ich niezawodność.

toshibaBialy

Toshiba prowadzi badania, projektuje i wytwarza innowacyjne systemy klimatyzacyjne od ponad 60 lat, w wyniku czego zawsze oferowała najlepsze osiągi dostępne na rynku. Jakość zawsze była silną stroną Toshiba, która pozostanie jej wizytówką odróżniającą klimatyzatory
Toshiba od innych producentów.

samsungBialy

Samsung to produkty nowoczesne i niezawodne. Wyróżniają się szeregiem dodatkowych funkcjonalności, niezwykle przydatnych w codziennym użytkowaniu oraz elegancką stylistyką.

Firma dużą wagę przykłada do bezpieczeństwa klientów i ochrony przyrody. Dbałość o przyszłe pokolenia wyraża się we wdrażaniu przyjaznych dla środowiska technologii.